Specjalizacja, która przygotowuje do zawodu projektanta graficznego, pracy w specjalistycznych programach graficznych oraz obsługi urządzeń takich jak tablety graficzne czy drukarki 3D. Na zajęciach projektujemy m.in. loga, plakaty, opakowania, nadruki na koszulki, reklamy, ilustracje, katalogi, animacje, strony internetowe czy okładki płyt.

 

Specjalizacja, która przygotowuje do zawodu projektanta przestrzeni, uczy zasad kompozycji, stylu oraz aranżacji wnętrz. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie komputerowym i profesjonalnym oprogramowaniu. Na zajęciach projektujemy między innymi wnętrza pomieszczeń domowych, witryny sklepowe, scenografie a także małe formy takie jak lampy czy siedziska.

 

Specjalizacja, która przygotowuje do zawodu fotografa, uczy profesjonalnego wykonania fotografii analogowej i cyfrowej. zajęcia odbywają się w studiu fotograficznym, ciemni oraz w plenerze. w ramach zajęć wykonujemy reportaże, portrety, fotografię modową, architekturę, robimy kolaże fotograficzne i fotomontaże. 

 

Specjalizacja, która przygotowuje do zawodu realizatora obrazu i dźwięku z wykorzystaniem nowych mediów takich jak: fotografia, film, wideo, animacja, wchodzących w interakcję z otoczeniem. Uczniowie w ramach specjalizacji wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności techniczne by tworzyć swoje realizacje na przykład teledyski, filmy krótkometrażowe, artystyczne i dokumentalne.