JARMARK ŚWIĄTECZNY!

Dobrze jest się razem spotkać! W przedświąteczny czas zorganizowaliśmy już drugi Szkolny Jarmark Adwentowy. Zaangażowali się wszyscy – dzieci z SP 35, społeczność naszego Plastyka, nauczyciele i niezastąpiona Rada Rodziców. Było gwarno, świątecznie i baaaardzo smacznie (pilnie poszukiwany przepis na ciasto bananowe i rewelacyjną zimową herbatę). Występy dzieci wprowadziły nas w klimat świąt i dostarczyły wielu wzruszeń. Wykupiono wszystkie losy na szkolnej loterii (brawo dla samorządu uczniowskiego!), szybko poznikały też ze stoisk piękne ozdoby bożonarodzeniowe (niezastąpiona pani Danusia ze swoja ekipą starszych i młodszych elfów) . Zostały… piękne wspomnienia i zdjęcia, które zatrzymały te szczególne chwile. Do zobaczenia za rok!