Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej przygotowała żegnająca mury szkoły klasa VIII wraz z wychowawczynią pod kierunkiem Pań Joanny Chmiel i Anny Wilim. O wyjątkową atmosferę wydarzenia zadbali również uczniowie klasy III B LSP wraz z wychowawczynią Beatą Ferenc, którzy wprowadzili wszystkich w wakacyjny klimat.
Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych chwil wakacji!




